Dane adresowe ul. Wojsławska 23, 39-300 Mielec Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dane kontaktowe tel./fax: 17 583 85 02

O firmie

BUD-PIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa powstała w maju 2013r. jako kontynuacja działalności firmy budowlanej „BUD-PIS Piskor Paweł” powstałej w 1997r., firmy transportowej „SPED-BUD Kudła Mirosław” powstałej w 2002r. oraz firmy „KATRAK Kazimierz Kilian” powstałej w 2002r.

Posiadamy odpowiednie zaplecze kadry zarządzającej, kierowniczej oraz wyspecjalizowanych fachowców pozwalające na wykonywanie usług w profesjonalny sposób z zachowaniem bardzo dobrej jakości i terminowości wykonywanych robót. Spółka zatrudnia obecnie ok. 80 osób. Kilkuletnia działalność na rynku spowodowała, że firma wzbogaciła się nie tylko o potrzebne w tej branży doświadczenie, ale również o bogaty park maszynowy, który jest ciągle rozbudowywany i modernizowany. Przez lata świadczyliśmy usługi dla podmiotów gospodarczych, instytucji, szkół oraz klientów indywidualnych. Zebrane doświadczenia sprawiły, że Bud-Pis jest znaną marką na rynku.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • budownictwa przemysłowego,
  • budownictwa użyteczności publicznej,
  • budownictwa mieszkaniowego,
  • budowy dróg,
  • transportu krajowego i zagranicznego,
  • usług sprzętem,
  • handlu materiałami budowlanymi.

Nasi partnerzy:

complex_bud.pngfirma_rogala.pngkrstudio.pngktw_wiacekonrad.pngnovapartners.pngreg-benz-mielec.pngsufigis.pngtermo_went.pngcomplex_bud.pngfirma_rogala.pngkrstudio.pngktw_wiacekonrad.pngnovapartners.pngreg-benz-mielec.pngsufigis.pngtermo_went.png

Usługi transportoweUsługi budowlaneUsługi deweloperskie

Sekretariat:

tel./fax: 17 583 85 02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Wojsławska 23, 39-300 Mielec

NIP: 817-217-38-48
KRS: 0000459980
Regon: 180968615

(C) 2013 - 2023 BUD-PIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.